Ceník

Implementace je zdarma. Cena služby je stanovena měsíčním FEE. To je odvislé od velikosti e-shopu a našich nákladů na provoz služby. Ceny začínají od 8 000 Kč / měsíčně. Níže vyplňte krátký formulář a my vám ZDARMA zpracujeme analýzu vašeho e-shopu a zašleme konkrétní cenovou nabídku včetně odhadu přínosu Persoo.

Kalkulace

vop

Pokud máte jakékoliv dotazy, tak se spojte s Pavlem, naším obchodním ředitelem.

Pavel Pinkas

+420 607 723 642

Klienti, kteří nám důvěřují

"Oceňujeme prokazatelně pozitivní vliv na zvýšení crosssellového prodeje i celkového obratu e-shopu. Proklikovost boxu na HP přinesla nezanedbatelné zlepšení metrik oproti předchozímu řešení díky kvalitnější personalizaci. I díky tomu jsme Persoo boxy umístili do více části e-shopu, čímž dochází k navyšování celkového konverzního poměru."

Robert Zelenka, Sconto.cz

"Díky spolupráci s Persoo jsme na našem e-shopu vyřešili problém s on-site vyhledáváním, podařilo se úspěšně integrovat widgety pro up-sell a cross-sell a díky tomu jsme znatelně vylepšili výkon obchodu a zpříjemnili zažitek zákazníků s nákupem. U Persoo si ceníme jejich schopnosti rychle reagovat na naše požadavky a oceňujeme jejich vlastní nápady na vylepšení, která pozitivně ovlivňují náš byznys a přinášejí větší komfort zákazníkům. Vzhledem k pozitivním zkušenostem máme v plánu spolupracovat i nadále a můžeme je jen doporučit."

Radim Malchárek, Exasoft.cz

"Přiznám se, že mě překvapilo, jaký přínos pro nás personalizace bude mít. Nyní mám pocit, že se tím stránka dostala na úplně jinou úrověň. A to nejen pokud mluvíme o tvrdých číslech, ale také celkovým přínosem pro uživatele. Zároveň chválím flexibilní přítup, díky kterému jsme mohli realizovat věci specifiké našemu oboru."

Vojtěch Schlesinger, Etravel